Фен Форум на Паднали Ангели
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е фен форума по книгата на Лорън Кейт - Паднали ангели. Всеки е добре дошъл. Забавлявайте се.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Даниел Григори

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
b3as7
Шефче
Шефче
b3as7


Брой мнения : 50
Join date : 20.08.2010
Age : 29

Даниел Григори Empty
ПисанеЗаглавие: Даниел Григори   Даниел Григори Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 10:37 pm

Какво мислите за Даниел?
Върнете се в началото Go down
https://fallenangelsbg.forummotion.com
Analein




Брой мнения : 4
Join date : 23.08.2010

Даниел Григори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даниел Григори   Даниел Григори Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 9:25 pm

Отначало Даниел не ми допадаше много. Неми харесваше това, че Лус се върти около него, въпреки, че той не и обръщаше никакво внимание, но вече по-късно ми стана ясно.
Иначе като цяло на мен лично Даниел може и да ми допадне по-нататък.
Върнете се в началото Go down
Rock Girl
Шефче
Шефче
Rock Girl


Брой мнения : 8
Join date : 21.08.2010
Age : 26

Даниел Григори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даниел Григори   Даниел Григори Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 5:09 am

Мразя го! Първоначално не го мразех чак толкова, но накрая ми идеше да си изгоря книгата, заради него. Не го понасям. Особено като разбрах, защо през цялото време пренебрегваше така Лус, щях да го метна от Еверест. Лош Даниел, лош! Двеста пъти я заряза на онова езеро, ама тя и Лус си е за биене, ако бях на нейно място, още като го видех след "срещата" щях да му избия зъбите, един по един! Да гние в Ада дано, аааа може ли такова нещо?!<---Това е реторичен въпрос, отговора е: разбира се, че не може! [Не ми обръщайте внимание, просто съм много, ама много луда, не съм искала да обидя фенките му (ако въобще има такива, де).]
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
Just one girl

Just one girl


Брой мнения : 6
Join date : 05.01.2012

Даниел Григори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даниел Григори   Даниел Григори Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 11:45 pm

На мен отначало Даниел ми се струваше странен и се чудех защо отбягва Лус,но след като разбрах за него започна много да ми допада като характер и вече наистина го харесвам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Даниел Григори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даниел Григори   Даниел Григори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Даниел Григори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Фен Форум на Паднали Ангели :: За книгите :: Герои-
Идете на: